2024-04-22

4c ir 4d klasės mokiniai lankėsi Kauno apskrities Viešojoje bibliotekoje Ąžuolyno skyriuje, kuri po rekonstrukcijos yra labai pasikeitusi, moderni, šiuolaikiška, joje vyksta daug įdomių veiklų. Ketvirtokų apsilankymo bibliotekoje tikslai: pamatyti didžiausią miesto knygų saugyklą, sužinoti, kokios čia yra teikiamos paslaugos, domėtis knygomis ir tapti šios bibliotekos skaitytojais. Edukatorė aprodė Vaikų ir jaunimo skaityklą, kuri yra suskirstyta į specializuotas erdves pagal paslaugas. Visos šios erdvės moderniai įrengtos, pritaikytos šio amžiaus lankytojų poreikiams. Parodų salėje apžiūrėjo eksponuojamus meno kūrinius. Konferencijų salėje mokiniai susipažino su „Metų knyga vaikams 2023“ TOP penketuku.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

Biblioteka2404222
Biblioteka2404224