3a klasės mokiniai dalyvavo aktyviose veiklose

2022-12-27

3a klasės mokiniai dalyvavo aktyviose veiklose

3a kl. mokiniai dalyvavo aktyviose veiklose. Gruodžio 22 d. gavo iš Kalėdų senelio žinutę, kad į mokyklą jiems pristatytas lobis. Įvykdę individualias ir grupines užduotis, vaikai pagaliau gavo nuotrauką durų, už kurių paslėptos dovanos. Pasirodo mokykloje ūkinių patalpų - ne viena. Įžvalgiausi įsidėmėjo durų numerį ir ...... Valio! Lobis mūsų rankose!
Gruodžio 23 d. trečiokai dalyvavo klasėje surengtame ,,Protų mūšyje". Pasirodo, jėgos apylygės: net trys komandos (iš penkių) pasidalino pirmosiomis vietomis. Tą pačią gruodžio 23 dieną vykome į Kauno senamiestyje esančią šokoladinę ,,Salditą" sužinoti apie šokolado gamybą ir patys pasigaminti šokoladinių saldainių. Buvo įdomu, saldu, netikėta ir smagu:)

Veiklos2212273
Veiklos2212272