2023-03-03

Aštuntų klasių mokiniai vyko į atvirų durų dienos renginį Kauno technologijų mokymo centre – orlaivių bazėje. Kautech yra didžiausia inžinerinio profilio profesinio mokymo įstaiga Kauno regione, apimanti architektūros ir statybos, inžinerijos, transporto paslaugų, informacijos ir ryšio technologijų, verslo ir administravimo, paslaugų, gamybos ir perdirbimo, sveikatos priežiūros, socialinės gerovės sritis. Renginyje mokiniai susipažino su ozono kokteilių gamyba, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą bei atlikti dirbtinį kvėpavimą. Mokiniams buvo demonstruojami ratų montavimo, medienos dirbinių gamybos, orlaivių mechaniko profesijų rengimo ypatumai. Vyko transporto priemonių įrangos, rankdarbių gamybos, dekoravimo elementų maisto gamyboje ir statybos darbų demonstravimas.

Isvyka2303033
Isvyka230303