Bibliotekoje vyko popietė „Paukščiai sugrįžta“ 40 -ties paukščių dienai paminėti

2024-03-14

Kovo 13 d. bibliotekoje vyko popietė „Paukščiai sugrįžta“ 40 -ties paukščių dienai paminėti. Joje dalyvavo A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos „Smalsučių žalioji akademija“ būrelio mokiniai. Popietės metu vaikai žiūrėjo filmą „Paukščių diena“, kur susipažino su Lietuvos paukščiais ir jų balsais. Mokiniai klausėsi pasakojimų apie paukščius, skaičiuočių, minė mįsles ir minkles, dalyvavo viktorinoje. Būrelio mokinys Girius Mankevičius rodė savo sukurtas skaidres „Mes mylime gamtą“. Po to vaikai, vadovaujami mokytojos Vidos Lauruškienės, gamino iš popieriaus įvairiaspalvius paukščius. Popietės metu mokiniai daugiau sužinojo apie Lietuvoje gyvenančius paukščius, atskleidė savo intuiciją, smalsumą ir kūrybiškumą.

Burelis240314
Burelis2403143