2024-03-25

Kovo 21 d. Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos priešmokyklinės „Gudručių“ grupės ugdytinė Henrieta Tautkutė dalyvavo STREAM vaikų konferencijoje „KURIU GIMTINEI – 2024“. Mergaitė renginio metu pristatė savo pranešimą „Svajonės link“. Skaidrėse dominavo nuotraukos su užfiksuotais statiniais iš Lego kaladėlių, primenančios mergaitės gydytojo odontologo svajonių profesiją privačioje klinikoje su specialiai klientų atsipalaidavimui skirtais statiniais. Ugdytinė po pristatymo buvo apdovanota Padėkos raštu, asmenine dovanėle bei saldumynais. Vaikų konferencijai Henrietą paruošė mokytoja Giedrė Čėsnienė.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

Konferencija2403253
Konferencija2403254