Įvyko 7- tų klasių mokinių viktoriną „Gamta – žmogui, gamta – ateičiai“, skirtą prof. Tado Ivanausko 140 - osioms gimimo metinėms paminėti

2022-12-14

Kauno Tado Ivanausko progimnazija, bendradarbiaudama su Kauno švietimo inovacijų centru ir Kauno miesto biologijos mokytojų metodiniu būreliu, 2022 12 13 organizavo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7- tų klasių mokinių viktoriną „Gamta – žmogui, gamta – ateičiai“, skirtą prof. Tado Ivanausko 140 - osioms gimimo metinėms paminėti.

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklai viktorinoje atstovavo jungtinė 7a ir 7b klasių mokinių komanda: Dominykas Žitkus, Aistė Valatkaitė, Dominykas Vasiliauskas, Žygimantas Tamošaitis, Paulina Miklišaitė. Mokinius viktorinai ruošė biologijos mokytojas Audrius Korsukovas. Komanda apdovanota padėkos raštu bei organizatorių dovanomis bei prizais.

Viktorina221214