Minint Tarptautinę vaikiškos knygos dieną, mokyklos bibliotekoje vyko edukacijos

2023-04-06

Minint Tarptautinę vaikiškos knygos dieną (balandžio 2 d.), mokyklos bibliotekoje vyko edukacijos pirmų klasių mokiniams. Oficialus 2023m. Tarptautinės vaikų knygos dienos rėmėjas yra IBBY Graikijos skyrius. Pasirinkta tema – „Aš esu knyga, perskaityk mane“.

Vaikai žiūrėjo skaidres „Kaip atsirado knygos?“, ir dokumentinį filmą „Kaip gimsta knyga?“ Jie susipažino su rašto ir spausdintos knygos atsiradimo istorija, su vaikiškų knygų leidyba bei jų įvairove pasaulyje ir Lietuvoje.

Edukacijos metu moksleiviai sužinojo kas kuria ir leidžia knygas, kodėl ir kaip jas reikia skaityti bei tausoti.

Knyga2304076
Knyga230407