2023-02-10

Mokyklos mokinių taryba penktadienį užbaigė smagiu protmūšiu ,,Aš tikrai myliu Lietuvą“. Į salę rinkosi 5-8 klasių komandos. Sugalvojusios šmaikščius savo kamandų pavadinimus ir išrinkusios kapitonus, komandos parodė savo žinias apie Vasario 16-ąją ir antrame ture atsakinėjo į klausimus, susijusius su Valentino diena. Komandų kapitonai taip pat galėjo uždirbti taškų savo komandoms, pabaigdami pasakyti lietuvių liaudies patarles apie Tėvynę ir meilę. Suvedus rezultatus, paaiškėjo, kad tiksliausiai į klausimus atsakinėjo 7c, 8b, o nugalėjo 7b klasės „Knygnešių“ komanda. Visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos, o nugalėtojams saldūs prizai. Linkime gerų, smagių atostogų ir turiningų švenčių.

100d2302102
100d2302103