2b kasės mokiniai nuotoliniu būdu susitiko su DIABUSO programos komanda

2022-12-06

2b kasės mokiniai nuotoliniu būdu susitiko su DIABUSO programos komanda

Mokykloje mokomės su vaikais palaikyti bendraklasius, sergančius lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis. DIABUSAS moko matyti, girdėti ir kalbėtis apie sunkumus ir pagalbos poreikį. Šįkart  DIABUSO programos  komanda, LSMU psichologijos katedros mokslininkai nuotoliniu būdu lankėsi 2b klasėje. Nuotolinės pamokos metu mokiniai sužinojo būtiniausią informaciją apie 1 tipo cukrinį diabetą: kokia tai liga, kaip atpažinti, kada reikia pagalbos ir kur kreiptis jos prireikus bendraklasiui. Suprato palaikymo bei padrąsinimo svarbą.
Dar kartą dėkojame DIABUSO komandai už suteiktas žinias, bendradarbiavimą ir pagalbą tiek mokytojams, tiek mokiniams. Suvieniję savo jėgas stengiamės įveikti nežinią, mokomės išklausyti ir padėti.

Susitikimas2212062
Susitikimas2212063