3a ir 4d klasėse vyko bendradarbiavimo pamoka skirta Vasario 16 d. paminėti.

2023-02-10

3a ir 4d klasėse vyko bendradarbiavimo pamoka skirta Vasario 16 d. paminėti.

Vasario 10 d. 3a ir 4d klasėse vyko bendradarbiavimo pamoka skirta Vasario 16 d. paminėti.
      Per TEAMS platformą pirmosios pamokos metu mokiniai žiūrėjo mokomąjį filmuką apie lietuviškos spaudos draudimą ir tautinį atgimimą. Pirmoji užduotis - kokie žmonės dalyvavo lietuvių tautiniame judėjime?
      Tėvynė - prasideda nuo mūsų namo, gatvės... Antroji užduotis - ką reiškia gatvių, kurioje gyveni, mokaisi, susitinki su draugais pavadinimai? Antrosios pamokos metu mokiniai naudodamiesi IT ieškojo informacijos apie Kauno, Vilijampolės mikrorajono gatvių pavadinimų reikšmę.
      Trečiąją pamoką susirinkę viename kabinete vaikai pristatė sužinotą informaciją - ką reiškia demokratai, kas yra Varniai, Kastytis ir Jūratė, prisiminė/sužinojo apie istorines asmenybes Vytenį, A. Strazdą, M. Mažvydą, K.Grinių, J. Naujalį ir kt. Pamoką baigėme J. Naujalio kūriniu.

Pamoka2302102
Pamoka2302103