5-8 klasių ,,Žingeidžių mokinių akademijos“ nariai keliavo po Raseinių ir Radviliškio apylinkes

2023-05-18

5-8 klasių ,,Žingeidžių mokinių akademijos“ narių kelionė po Raseinių ir Radviliškio apylinkes - šių mokslo metų baigiamoji programos dalis. Mokiniai gėrėjosi pavasario žaluma, žiedų gausa ir grožiu. Kadangi šių metų tema ,,Žemė", stebėjome, ką ji mums dovanoja. Svarstėme, kokiu būdu galime saugoti gamtą ir ją puoselėti. Kelionės metu aplankėme Šiaulės kalno apžvalgos bokštą, Baisogalos dvarą, Šeduvos ,,Retromobile“ muziejų, susipažinome su Šeduvos žydų istorija, aplankėme statomą žydų muziejų ,,Dingęs Štetlas". Edukatorė Irina pravedė įspūdingą ekskursiją po Šeduvą. Kelionę baigėme Burbiškio dvare: gėrėjomis tulpių žiedais, žaidėme orientacinį žaidimą, leidžiantį geriau pažinti Burbiškio dvarą.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.