2022-09-12

Rugsėjis prasidėjo linksmai. 5b klasės komanda dalyvavo Moksleivių techninės kūrybos centro veiklos pristatyme - Steamadienyje. Kartu su kitų Kauno mokyklų mokiniais turėjome atlikti 3 užduotis: planšetės pagalba labirintais nuvesti robotuką į vietą, dalyvauti fizikos labirintuose ir 3D spausdintuvo pagalba sukonstruoti kapsulę astronautų nusileidimui iš kosmoso. Kiekvienai užduočiai turėjome 15 minučių, ir kiekvienas komandos narys turėjo atlikti visas užduotis. Buvo įdomu bendrauti su KMTKC būrelių vadovais, jie paaiškino, kaip veikia visi mūsų valdomi aparatai, kaip astronautai leidžiasi iš savo kosminio laivo. Visos užduotys pareikalavo kantrybės, mokėjimo bendradarbiauti. Labai džiaugėmės užėmę trečią vietą. Tikrai smagi mokslo metų pradžia.

stemadienis2209133
stemadienis2209132