2022-10-04

Kauno Jono ir Petro Vileišių 6B klasės mokiniai dalyvavo interaktyviame, nacionaliniu mastu vykusiame verslumo projekte „Accelerator_x bootcamp“. Šio projekto tikslas – ugdyti socialiai ir ekonomiškai atsakingus jaunuosius verslininkus, supažindinti su verslo kūrimo iššūkiais. Moksleiviai, susibūrę į komandas, padedami mentorių išgrynino verslo idėją ir ją pristatė komisijai. Kiekviena komanda kūrė prototipą - naudodami ne tik popierių ir kartoną, bet ir 3D spausdinimo įrankius. Projektas vyko skaitmeninėje erdvėje „Gather“, kur mokiniai turėjo virtualią darbo vietą, bendravo su dalyviais iš kitų mokyklų.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

Projektas221005
Projektas2210054