7a ir 7c klasės mokiniai dalyvavo interneto saugos mokymuose ,,Kaip išlaikyti vairą skaitmeniniame greitkelyje"

2023-03-22

7a ir 7c klasės mokyniai dalyvavo interneto saugos mokymuose ,,Kaip išlaikyti vairą skaitmeniniame greitkelyje". Skaitmeninės etikos centro ekspertė su mokiniais aptarė, kaip įveikti skaitmenines rizikas internete bei kurti sveikesnį santykį su technologijomis. Šie ir kiti klausimai, aptariami edukacijos metu, padeda jaunimui internete jaustis saugiau, vengti probleminio interneto naudojimo (PIN) bei technologijomis naudotis sąmoningiau. Dėkojame Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už edukacijas mokiniams.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.