Belaukiant šv. Kalėdų

2022-12-21

Belaukiant šv. Kalėdų

Gruodžio 20 d. 3d klasės mokiniai lankėsi edukacijoje Elnių SPA. Pasak tauriųjų elnių augintojų, elnių stebėjimas, maitinimas iš rankų, buvimas šalia jų padeda nuraminti mintis, patirti džiaugsmą, pamiršti rūpesčius.

Įsitaisę prie laužo, gurkšnodami šiltą obuolių ir cinamono arbatą su gardžiais sausainukais mokiniai įdėmiai klausėsi Elfiukės pasakojimų apie tauriuosius elnius, jų gyvenimo ypatumus, išlikimą ir, žinoma, nuostabiuosius ragus.

Elfiukei paliepus, vaikams panorėjus iš miško gilumos pasirodė Kalėdų senelis, kuris ne tik papasakojo apie šiaurinius elnius, bet ir atgabeno pilnut pilnutėlį maišą dovanų. Skambant Kalėdinėms dainoms ir eilėraščiams dovanos buvo išdalintos vaikams.

Pakeliui namo mokiniai dalinosi įspūdžiais ir teigiamomis emocijomis po įsimintinos išvykos gamtos ir gyvūnų apsuptyje.