Lietuvos profesinėse mokyklose praūžė respublikinė atvirų durų diena

2023-04-24

Lietuvos profesinėse mokyklose praūžė respublikinė atvirų durų diena

Penktadienį, balandžio 21 dieną, visose Lietuvos profesinėse mokyklose praūžė respublikinė atvirų durų diena. Mūsų mokyklos aštuntokai susipažino su Karaliaus Mindaugo bei Prekybos ir paslaugų mokyklomis. Jie turėjo progą iš arti pamatyti viešbučių darbuotojų darbo užkulisius, susipažinti su kelionių organizatoriaus profesija, dalyvauti Kahoot viktorinoje. Smagiausia buvo susipažinti su barmeno ir padavėjo profesija. Supratome kiek daug reikia žinoti etiketo, stalo įrankių ir indų naudojimo taisyklių. Karaliaus Mindaugo mokykloje praktiškai išbandėme floristo, kirpėjo, masažuotojo, apsaugos darbuotojo, žirgininko profesijas.
Apsilankymas Kauno profesinėse mokyklose praplėtė akiratį ir paskatino susimąstyti, kokią profesiją norėtume rinktis, kokį darbą norėtume dirbti.

ADurys2304212
ADurys2304215