Mokykloje vaikai iš daugiavaikių šeimų, socialiai remtinų, atotolio šeimų gamindami kūčiukus prisilietė prie šios tradicijos

2022-12-22

Kūčiukai, prėskučiai arba šližikai – tradicinis lietuvių Kūčių vakarienės patiekalas. Laikantis tradicijų kūčiukus reikėtų kepti patiems Kūčių dieną ar išvakarėse, nes tik pagamintas namuose, pačių rankomis šis patiekalas įgauna prasmę. Mokykloje vaikai iš daugiavaikių šeimų, socialiai remtinų, atotolio šeimų gamindami kūčiukus padedami mokyklos maitinimo įstaigos darbuotojai Oksanai, prisilietė prie šios tradicijos ir išmoko išsikepti traškius kūčiukus, kuriuos vėliau, kartu su receptu parsineš lauktuvių į namus. Viliamės, kad sudalyvavę edukacijoje vaikai ims kepti kūčiukus kartu su tėveliais ir kūčiukų kepimo tradicija neblės lietuvių namuose.

Kuciukai221222
Kuciukai2212222