Mokyklos aštuntokai turėjo galimybę susipažinti su Kauno užimtumo tarnybos veikla

2023-05-14

Gegužės pradžioje aštuntokai turėjo galimybę susipažinti su Kauno užimtumo tarnybos atstove, mūsų mokyklos alumne Jurgita Lukoševičiene. Bendraudami su jaunimo įdarbinimo ir įsidarbinimo klausimais besidominčia viešnia, mokiniai sužinojo apie galimybes įsidarbinti vasaros atostogų metu, kokius turi dokumentus pasirašyti darbinantis, kokios turi būti darbo sąlygos nepilnamečiams. Taip pat kalbėjo apie šiandieninę darbo rinką, paklausias profesijas, karjeros planavimą ir būtinybę pažinti save ir kad jau dabar reikia pradėti galvoti, kokį darbą norėčiau dirbti, norėdamas realizuoti save šiame nuolat besikeičiančiame pasaulyje.

Ut2305163
Ut2305162