Praėjo kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo „Be Patyčių 2024“

2024-04-11

Praėjo kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo „Be Patyčių 2024“

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo „Be Patyčių 2024“. Šiai iniciatyvai paminėti visą kovo mėnesį mokiniai buvo supažindinami, kaip atpažinti patyčias, kaip elgtis, kai jie jas pamato ar patiria. Ugdomas mokinių sąmoningumas, draugiškumas ir pagarba vienas kitam.

Mokytojai su mokiniais parengė mėnesio planus – kalendorius su gerų darbų idėjomis, kuriuos pildė ir aptarinėjo klasių valandėlių metu. Ikimokyklinės grupės ugdytiniai žiūrėjo filmuką draugystės tema ir analizavo, kas yra draugas, draugystė ir kodėl reikia turėti draugų. 1-8 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse: dailės pamokų metu piešė piešinius, informacinių technologijų pamokose kūrė plakatus prieš patyčias, lietuvių kalbos pamokose  kūrė ketureilius apie draugystę.

Mokyklos aktų salės fojė visi norintys galėjo pasidžiaugti mokinių darbais.

Patyciu2404112
Patyciu2404113