Priešmokyklinėje grupėje vyko laisvanoriška veikla, kurios metu tėveliai pristatė savo profesijas

2023-05-05

Penktadienį priešmokyklinėje „Gudručių“ grupėje vyko laisvanoriška veikla, kurios metu Motiejaus tėveliai pristatė savo profesijas – aviacijos inžinierės ir aviacijos techniko. Į svečius „Gudručiai“ pasikvietė ir draugus iš „Kodėlčiukų“ grupės. Vaikams buvo parodytos skaidrės su įvairių modelių lėktuvais, papasakota apie ypatingus ar išskirtinius orlaivius, paaiškintas tėvų aviacijos profesijos išskirtinumas. Vaikai susipažino su apsaugine liemene, ją išbandė, apžiūrėjo orlaivio detales, ieškojo jų defektų, žiūrėjo animacinį filmuką apie lėktuvo pakilimą, valdymą, nusileidimą, veiklos pabaigoje buvo apdovanoti atšvaitais. Po veiklos ugdytiniai lankstė iš popieriaus lėktuvėlius, juos dekoravo ir išbandė žaisdami kieme.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

Veiklos2305082
Veiklos2305083