Projektas „Dūzgė sode darbščios bitelės, nešė saldų medutį“ skirtas paminėti pasaulinę bičių dieną

2022-06-01

Ikimokyklinio ugdymo grupės "Saulutė", "Bitutė", "Boružėlė", "Pelėdžiukai", "Skruzdėlytė" vykdė projektą „Dūzgė sode darbščios bitelės, nešė saldų medutį“, skirtą paminėti pasaulinę bičių dieną (gegužės 20d.).
Projekto tikslai buvo:
 1. Supažindinti vaikus su bitininko profesija.
 2. Supažindinti vaikus su bite, jos gyvenimo ypatumais.
 3. Siekti, kad vaikai gebėtų palyginti ir atskirti bitę nuo kamanės, širšės, gebėtų savais žodžiais tai paaiškinti.
 4. Ugdyti vaikų supratingumą, kuo bitės naudingos žmogui, kodėl jas reikia saugoti.
Projektą vainikavo visų IU grupių bendra šventė mokyklos kieme, bei išvyka pas miesto bitininką Paulių (URBANBEE.lt)
Šventės metu mažieji vaikai dainavo daineles, skirtas bitutėms, deklamavo eilėraščius, šoko šokius. Įgytas naujas žinias apie bites, pritaikė žaisdami ir atlikdami aktyvias užduotis.
Išvykoje vaikai ne tik įgijo naujų žinių, bet ir pamatė bičių avilį iš arti, susipažino su bitininko įrankiais, pasimatavo bitininko kepurę, ragavo miesto bičių sunešta medutį.

Projektas2206014
Projektas2206018