Sveikiname su Mokslo ir žinių diena!

2022-09-01

Sveikiname su Mokslo ir žinių diena!

Jau vasaros beliko tik vangus šešėlis,
Laukus nudažė spalvos gintarinės,
Ir vėl visus į suolus grįžti pakvietė rugsėjis,
Pražydo mokykla lyg astra rudeninė…

Saulėtą Rugsėjo 1-ąją šventiškai pasipuošę ir maži, ir dideli, nešini spalvingomis gėlėmis, skubėjo pasitikti naujus mokslo metus. Prasideda nauji mokslo metai!
Mokslo metų pradžios šventė sukvietė visus į Vilijampolės Šv. Juozapo bažnyčią, kurioje vyko Šv. Mišios už mokyklos bendruomenę.
Po Šv. Mišių mokiniai, mokinių tėveliai, mokytojai ir svečiai susirinko mokyklos kiemelyje. Šventinis siurprizas – Kauno bigbendo muzikantų Julijos ir Arūno nuotaikingas pasirodymas. Mokyklos bendruomenę pasveikino mokyklos direktorė Dalia Lapėnienė ir Vytautas Juozapaitis – Seimo narys, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro bei Kauno muzikinio teatro solistas.
Po iškilmingos šventės į tradicinę pirmąją pamoką skubėjo visi: nedrąsiai į mokyklą žengė pirmokėliai, juos sekė vyresnieji draugai, o aštuntokams ši Rugsėjo 1-oji mūsų mokykloje jau paskutinė.
Linkime visiems gero starto!

Rugsejo1D_2209015
Rugsejo1D_22090158