Vaikų lopšelyje-darželyje ,,Vilnelė" vyko STEAM vaikų konferencija ,,Kuriu gimtinei"

2023-03-01

Vaikų lopšelyje-darželyje ,,Vilnelė

Vasario 28 d. vaikų lopšelyje-darželyje ,,Vilnelė" vyko STEAM vaikų konferencija ,,Kuriu gimtinei". Joje dalyvavo ,,Gudručių" ir ,,Žiniukų" priešmokyklinių grupių ugdytiniai Vincentas Slesariūnas ir Adomas Smirnovas. Berniukai pristatė skaidrių pateiktis apie savo idėjas, darbus ir kūrybą, kuriuos pritaikys ateities Lietuvoje. Šiemet konferencijoje dalyvavo net 23 ugdytiniai iš visos respublikos. Jie pasidalino skirtingų veiklų pavyzdžiais, džiaugėsi naujais sumanymais ir pavykusiais grupės projektais. Pertraukėlės metu vaikai žaidė lietuvių liaudies ratelius, bendravo tarpusavyje, vaišinosi. Konferencijos pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Steam2303033
Steam2303035