Vyko nuotolinė edukacinė pamoka ,,Mokonomika"

2023-03-09

Vyko nuotolinė edukacinė pamoka ,,Mokonomika

Kovo 9 dieną Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos 5-8 klasių mokiniai prisijungė prie didžiausios nuotolinės pamokos Mokonomika - skambutis į ateitį. Šių metų Mokonomika visus dalyvius, mokinius ir mokytojus, nukėlė į ateitį. 120 minučių pamoka, pelniusi ne vieną tarptautinį apdovanojimą, leido mokiniams gilintis į šias temas: tvarumas, pilietiškumas, finansinis raštingumas. Mokiniai kartu su pamokos ekspertais virtualiai keliavo po Lietuvą ir pasaulį, sužinojo, kur žmonės gyvens po kelių dešimtmečių, ką valgys, kaip bendraus, kaip inovacijos pakeis mūsų mokymosi įpročius ir gyvenimą, kokias specialybes reikėtų rinktis šiandien.

Mokinių refleksija

Ką naujo sužinojau?

,,Kad ateityje gausime energiją iš kosmoso, turėsime daugiau galimybių atnaujinti, nuomotis senus daiktus, kaip būti saugiam internete.”

Emilis, 7b kl. mok.

Kas labiausiai patiko Mokonomikos pamokoje?

,,Man labiausiai patiko pasakojimas apie tvarius finansus ir mūsų ateitį.”

Dominykas, 7b kl. mok.

,,Labiausiai patiko Mokas ir jo humoras.“

Viltė, kl. mok.

Kas labiausiai nustebino Mokonomikos pamokoje?

,,Praeities žmonių įsivaizdavimas apie dabartį.”

Viltė, 7b kl. mok.

,,Mane labiausiai nustebino, kaip stipriai pasikeis ateities gyvenimas.”

Karolina, 7b kl. mok.

Dėkojame organizatoriams, lauksime kitų metų Mokonomikos.

Makonomika2303092
Makonomika2303093