Netradicinė integruotą anglų ir vokiečių kalbų, istorijos ir kūno kultūros pamoką Kauno sporto muziejuje

2022-12-15

Gruodžio 14 dieną, 7c klasės mokiniai su anglų ir vokiečių kalbos mokytojomis Asta Jesinskiene ir Vaida Stubraite vyko į netradicinę integruotą anglų ir vokiečių kalbų, istorijos ir kūno kultūros pamoką Kauno sporto muziejuje.
Pagal pasiruoštą medžiagą mokiniai pristatė anglų ir vokiečių kalbomis žymius Lietuvos sportininkus garsinusius Lietuvą Europos ir Pasaulio čempionatuose bei Olimpinėse žaidynėse.
Mokiniai taip pat aplankė ir Kauno šventinę eglę, nuotaika buvo puiki. Grįžę namo vaikai dalinosi įspūdžiais su šeimos nariais.

Muziejus2212162
Muziejus2212163