Priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikai vyko į ekskursiją A. Žikevičiaus Saugaus vaiko mokykloje

2023-04-21

Balandžio 17 d. priešmokyklinės „Gudručių“ grupės vaikai vyko į ekskursiją A. Žikevičiaus Saugaus vaiko mokykloje, kur dalyvavo edukacijoje „Saugus miestas“. Užsiėmimo metu ugdytiniai įtvirtino žinias kaip pereiti gatvę šviesoforu reguliuojamoje ir nereguliuojamoje sankryžose, kuria kelkraščio puse eiti, kaip dėvėti atšvaitą, sužinojo kada ir kokioms aplinkybėms esant gali sėdėti priekinėje keleivinio automobilio sėdynėje bei kaip ir kada gali vairuoti dviratį, mopedą, pasikartojo svarbiausius kelio ženklus pėstiesiems, žiūrėjo edukacinius filmukus, susipažino su robotu policininku, žaidė smagius žaidimus, fotografavosi atminimui prie foto sienelės „autobuse“. Išvykstant visi vaikai buvo apdovanoti pasakų knygele apie saugų eismą, knygų skirtukais ir atšvaitais.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

Eismas2304213
Eismas2304214