Vyko festivalis ,,Keliu sveikatos bangą 2023“

2023-05-01

Vyko festivalis ,,Keliu sveikatos bangą 2023“

Mokyklos sporto salėje vyko priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir l/d ,,Pušaitė“ ikimokyklinio ugdymo grupių vaikų festivalis „Keliu sveikatos bangą 2023". Šis festivalis yra skirtas Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-mečiui paminėti.
Pasimankštinę, pašokę vaikai buvo pakviesti į nuotaikingą, spalvingą, žaismingą, paslapčių pilną sportinių estafečių mugę. Vaikai rungtyniaudami mokėsi garbingo bendravimo ir žaidimo, patyrė sportavimo džiaugsmą. Šventės dalyvius sveikino personažai - Šunyčiai Patruliai, Visuomenės Sveikatos biuro atstovės. Visos komandos tapo nugalėtojomis ir buvo apdovanotos taurėmis, diplomais, skanumynais.
Šis renginys – tai šventė visiems dalyvavusiems. Dėkingi l/d ,,Pušaitė“ bendruomenei už bendradarbiavimą ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuoroda.

Festivalis230428
Festivalis2304283