Vyko kūrybinių darbų konkurso „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“ dalyvių apdovanojimo šventė

2023-05-17

Šiemet Kauno švietimo inovacijų centras pakartojo jau tradicija tapusią, gražią ir sėkmingą iniciatyvą – kvietė Kauno darželių bei mokyklų vaikus kurti piešinius, paremtus Skandinavijos rašytojų motyvais. Gausus būrys vaikučių, jų tėvelių ir pedagogų susirinko Kauno švietimo inovacijų centre, kuriame gegužės 16-ąją vyko kūrybinių darbų konkurso „Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“, skirto „Skandinavijos dienoms“, dalyvių apdovanojimo šventė.
Šventės metu vaikams ir juos paruošusiems mokytojams buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės, kurias įsteigė Kauno miesto savivaldybė ir Kauno švietimo inovacijų centras.
Sveikiname priešmokyklinio ugdymo vaikus Ainę K., Austėją Š., Ameliją P., Jogailę R., Kajų M. iš „Kodėlčiukų" grupės, Jurgį L., Eneidą B., Vytį P. iš „Smalsučių" grupės, Adriją V. ir Rusnę R. iš „Žiniukų“ grupės bei jų mokytojas.

K2305173
K2305172